E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BAŞKAN ZEYBEK´TEN ANNELER GÜNÜ MESAJI
  Geri
Orjinal Resim

                BAŞKAN ZEYBEK'TEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

                Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 'anneliğin' dünyanın en güzel, en temiz ve en masum duygusu olduğunu belirterek, "Fedakârlığın ve karşılıksız sevginin timsali olan annelerimiz, sevgilerin en yücesine, mutlulukların en güzeline layıktır" dedi.

                Belediye Başkanı Mehmet Zeybek “Toplumumuzun temelini oluşturan aile yuvasını fedakârlıklarıyla bir arada tutan, milletimizin varlığının güvencesi, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın milli ve manevi değerlerle yetişmesinin de temel kaynağı olan annelerimizin, bu özel gününü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

                Dünyanın en güç görevlerinden birini üstlenmiş, en yüce hislere sahip, merhametin, şefkatin, hoşgörünün, fedakârlığın ve karşılıksız sevginin timsali olan annelerimiz, sevgilerin en yücesine, mutlulukların en güzeline layıktır. Anneler, özverili tutum ve yaşama kattığı tüm güzellikleriyle, çocuklarımızın ilk öğretmeni ve en değerli varlıklarıdır. Annelerimizin sevgi, şefkat ve merhamet dolu yürekleri hayatımız boyunca bizlere yol gösterici olmuştur. Sevgili Peygamberimizin “Cennet Annelerin Ayakları Altındadır” hadis-i şerifinde annelerimizin ne kadar büyük bir mertebede oldukları gösterilmiş, onlara karşı saygı ve sevgide asla kusur edilmemesi gerektiği de açıkça belirtilmiştir.

                Büyüklerine saygıyı esas alan, cennetin annelerin ayakları altında olduğuna inanan bir medeniyetin mensubu olan bizler, evlat yetiştirmenin ulvi bir görev olduğunun idraki içerisinde; dünyaya geldiğimiz andan itibaren üzerimizden sevgisini, emeğini ve desteğini eksik etmeyen annelerimizi mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, onların gurur duyacakları birer evlat olmak için gayret sarf etmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle; vatanımızın bağımsızlığı ve milletimizin birliği için canını feda eden aziz şehitlerimizin emaneti olan annelerimiz başta olmak üzere, bizleri koruyup kollayan, mutluluğumuzu kendi mutluluğu, üzüntümüzü kendi üzüntüsü bilen ve hayatını, çocuklarının hayatının daha iyi olması için harcayan tüm annelerimizin “Anneler Günü”nü en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 10.05.2019 14:58:30
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 10.05.2019 15:00:10
 
ÇETİNKAYA´DAN BAŞKAN ZEYBEK´E ZİYARET
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 31 Mart seçimlerinden Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkar
PARK AFYON DÜNYA MOTOKROS ŞAMPİYONASINA SPON
      Cumhurbaşkanlığı himayesinde 6-7-8 Eylül tarihlerinde, "Senin Şehrin Senin Festival
BAŞKAN ZEYBEK ERENLER´DE
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Erenler Mahallesi´ni ziyaret ederek, Mahalle Muhtarı Hasa
7
Evlendirme Evrakları
Sosyal Projeler
Organizasyon Şeması
Beni Haberdar Et
Mevzuat
Etkinlik Haberleri
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Stratejik Plan
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Kültürel Yayınlar
Afemek
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2019