E-Belediye
Kent Rehberi
Şehir Kameraları
Cenaze Duyuruları
Nöbetçi Eczane
ANASAYFA
AFYONKARAHİSAR
KURUMSAL
PROJELER
HİZMET REHBERİ
E-REHBER
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
ENGLISH
AFYONKARAHİSAR BASIN YAYIN DERNEĞİ´NDEN ZİYARET
  Geri
Orjinal Resim

AFYONKARAHİSAR BASIN YAYIN DERNEĞİ’NDEN ZİYARET

          Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni makamında kabul etti. İlimiz basın camiası, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti ve Afyonkarahisar Gazeteciler Derneği’nin resmi yapılarını fesh etmesinin ardından örnek bir birlikteliğe imza attı.Yapılan genel kurulun ardından Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanlığına seçilen Sezer Küçükkurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu.

“BASINDA ÖRNEK BİR BİRLİKTELİK SAĞLANDI”

          Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar basın camiasının tek çatı altında toplanmasının tüm kesimlere örnek olacak bir birliktelik olduğunu ifade etti.

           Afyonkarahisar’da maalesef bazı derneklerde bu birlikteliğin sağlanamadığına dikkat çeken Başkan Burhanettin Çoban,” basın camiası olarak sizler bu birlikteliği başardınız, tebrik ediyorum” diye konuştu. Dernek Başkanı Sezer Küçükkürt ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Çoban, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni etti. 

“GÜÇ BİRLİĞİ YAPTIK”

       Basın camiasının el birliği, akıl birliği ile ve güç birliği ile birleştiğini ifade eden Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ise “Bundan sonraki süreçte hem Afyonkarahisarımız için, hem mesleğimiz için hayırlı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. ‘Birlikte Rahmet, Ayrılıkta Azap Vardır’ Hadis-i Şerifinden yola çıkarak bu birlikteliği oluşturduk. Sizlerinde bizim çalışmalarımıza imkanlarınız dahilinde destek vereceğinize inanıyoruz” diye konuştu.

“BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİK”

      Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Hüsnü Serteser ise 81 il arasında bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek “Bildiğiniz üzere daha önce iki derneğimiz vardı. İki dernek başkanımızda fedakârlık gösterdi. Neticesinde güzel bir birliktelik ortaya çıktı ve tüm Türkiye’ye örnek oldu. İnşallah Afyonkarahisarımıza basın alanında da derneğimiz aracılığı ile hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

         Ziyarete Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt’un yanı sıra Onursal Başkan, Başkan Yardımcısı H. Hakkı Özsoy, Genel Sekreter Canser Kuzu, Sayman Mahmut Emir Birliktir, Yönetim Kurulu Üyeleri M. Emin Güzbey, Hüsnü Serteser, Denetim Kurulu Üyeleri Muammer Türker ve Mehmet Abdioğulları katıldı.

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 12.10.2018 16:20:45
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 13.10.2018 12:49:15
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
BAKAN YARDIMCISI KOCA´DAN BAŞKAN ZEYBEK´E Zİ
         Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, Belediye Başkanı
AFYON´U YEŞİLE BOYUYORUZ
      Afyonkarahisar Belediyesi, yaz aylarının gelmesi ile birlikte yeşil alan ve ağaçlan
BAŞKAN MEHMET ZEYBEK´İN BABALAR GÜNÜ MESAJI
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek,  Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınl
6
Evlendirme için Gerekli Evraklar
Sosyal Projeler
Organizasyon Şeması
Beni Haberdar Et
Mevzuat
Etkinlik Haberleri
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Stratejik Plan
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Kültürel Yayınlar
Afemek
E-Araç
Web Mail
Eski Web Mail
Rehber
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Site Haritası |
Copyright 2015