E-Belediye
Kent Rehberi
Şehir Kameraları
Cenaze Duyuruları
Nöbetçi Eczane
ANASAYFA
AFYONKARAHİSAR
KURUMSAL
PROJELER
HİZMET REHBERİ
E-REHBER
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
ENGLISH
  Geri
Orjinal Resim

HIDIRLIK'TA KINA, PARK HAYAT HASTANESİ'NDE SÜNNET

 AFYON  HASAN YILMAZ’LA COŞTU

           Afyonkarahisar Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 28. Toplu Sünnet Şöleni'nde bu yıl 35 çocuk erkekliğe adım attı.

           Park Hayat Hastanesi'nde yapılan sünnet öncesi, Hıdırlık Açık Hava Tiyatrosu'nda ünlü sanatçı Hasan Yılmaz’ın sahne aldığı kına gecesinde ise adeta izdiham yaşandı. Hıdırlık Anfi Tiyatro'nun merdiven boşlukları, hatta sahne alanının dahi dolduğu konser, renkli görüntülere sahne oldu.

ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

            Kına gecesinde, başta sünnet çocukları ve aileleri olmak üzere binlerce vatandaş, ünlü sanatçının seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar eşliğinde gönüllerince eğlendi. Gecenin sonunda Hasan Yılmaz ile birlikte çocukların ellerine kına yakan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, tüm sünnet çocuklarına ve ailelerine bir ömür sağlık, mutluk ve afiyetler diledi. Başkan Çoban, Sünnet Şölenine sponsor olan başta Park Hayat Hastanesi'ne, Asım Giyim'e ve Söz Marketlere teşekkür etti. Muhteşem gecenin ertesi günü, Özel Park Hayat Hastanesi'nde sünnet heyecanı yaşandı. Özel Park Hayat Hastanesi'nin uzman doktorları tarafından ameliyathanelerde tek tek sünnet edilen çocuklar, daha sonra yine özel odalarda müşahede altına alındı. 

           HİJYENİK KOŞULLARDA SÜNNET OLDULAR

              Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve tüm katılımcılar, sünnet edilerek özel odalarda müşahede altına alınan çocukları ziyaret etti. Sünnet olan çocuklara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Burhanettin Çoban çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Park Hayat Hastanesinde düzenlenen törende Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve duanın ardından bir konuşma yapan Park Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Enis Arabacı, törene ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydetti. Çocukların sağlıklı bir ortamda uzman doktorlar tarafından sünnet edildiğine dikkat çeken Dr. Enis Arabacı, ailelere çocuklarıyla birlikte huzurlu bir yaşam dileyerek bu tür sosyal faaliyetlere verdiği destekten dolayı Başkan Burhanettin Çoban’a teşekkür etti. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise imkanlarını seferber eden Park Hayat Hastanesi'nin yönetim kuruluna, tüm çalışanlarına ve ortaklarına teşekkür etti. Başkan Çoban, "Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de Park Hayat Hastanemiz, sağlıklı şartlarda, modern ameliyathanelerde, uzman doktorların nezaretinde çocuklarımızın sünnet işlemlerini gerçekleştirdi." dedi.

"ALLAH'IN TAKDİRİ İLE NİCE YOKLUKLAR VARLIĞA DÖNÜŞÜR"

       Toplu Sünnet Şöleninde sadece ailesinin maddi durumu iyi olmayan çocukların sünnet edildiğini belirten Başkan Çoban, Allah'ın takdiriyle okuyarak ve çok çalışarak nice yokluğun varlığa dönüştüğünü söyledi.  Bu konuda bir hatırasını da anlatan Başkan Çoban, "İlimize bir kent müzesi kurmak amacıyla bundan 4 yıl önce Tarihi Kentler Birliğine başvuruda bulunduk. Bize örnek olabilecek, güzel bir kent müzesi gösterebilir misiniz diye sorduk. Hiç uzağa gitmenize gerek yok İnegöl Kent Müzesini gidip görebilirsiniz dediler. Belediyeden arkadaşlarımızla beraber gittik.  Sağolsun dönemin İnegöl Belediye Başkanı şu anda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Bey müzeyi bize bizzat kendisi gezdirdi. Orada bir fotoğrafın önünde durduk. Fotoğrafta, İnegöl Kaymakamlığı'nın 1945 yılında sünnet ettirdiği ailesinin maddi durumu iyi olmayan 40 çocuk vardı. O çocuklar içerisinden birisini gösterdi. 'Bu çocuk, şu anda Türkiye'nin en büyük holdinglerinden olan Demirören Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı merhum Erdoğan Demirören’in olduğunu söyledi.  İnşallah burada sünnet olan çocuklarımızda tıpkı merhum Erdoğan Demirören gibi gelecekte, ailelerine, vatanına belki de dünyaya hizmet edecek insanlar olacaklar” diye konuştu.

KATILIM YOĞUN OLDU

         Yapılan konuşmaların ardından Belediye Sosyal Tesisler Birimi tarafından törene katılan ailelere pilav- ayran ikram edildi.  Belediye Başkan Burhanettin Çoban’ın ev sahipliğinde düzenlenen Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 28. Toplu Sünnet şölenine Park Hayat Hastanesi'ne, Asım Giyim'e ve Söz Marketler sponsor olurken, programa Park Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Enis Arabacı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Selim Bodur, Başhekim Dr. Süleyman Şahin, Dr. Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkal, hastane personeli, mahalle muhtarları, Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş, Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cem Kasapoğlu, Zabıta Müdürü Murat Gürsan, Sosyal Tesis Birim Sorumlusu Metin Köken, Halkla İlişkiler Birim Sorumlusu Hasan Azak ve aileler katıldı.     


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 11.08.2018 14:51:57
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 11.08.2018 15:58:30
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
AFYONKARAHİSAR´IN ULAŞIMI MASAYA YATIRILDI
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehme
EĞİTİME DESTEK DEVAM EDİYOR
            Sosyal Belediyecilik alanında büyük hizmetlere imza atan Afyonkarahisar Beled
SUYUMU KORUYORUM PROJESİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞM
Afyonkarahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünce, Çevreye duyarlı ve su tasarruf
1
Evlendirme için Gerekli Evraklar
Sosyal Projeler
Organizasyon Şeması
Beni Haberdar Et
Mevzuat
Etkinlik Haberleri
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Stratejik Plan
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Kültürel Yayınlar
Afemek
E-Araç
Web Mail
Eski Web Mail
Rehber
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
Site Tasarım Yönetim : Bilgi İşlem Birimi.
K7 |
Rss |
Site Haritası |
Copyright 2015