E-Belediye
Kent Rehberi
Şehir Kameraları
Cenaze Duyuruları
Nöbetçi Eczane
ANASAYFA
AFYONKARAHİSAR
KURUMSAL
PROJELER
HİZMET REHBERİ
E-REHBER
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
ENGLISH
AFYON TÜRKİYE´NİN YILDIZI OLDU [Video Haber]
  Geri
Orjinal Resim

Son 10 yıldaki gelişimi sayesinde Türkiye standartlarını zorlayan bir şehir haline gelen Afyonkarahisar’ın tarihe izini kaydettirmesi gerektiğine dikkat çeken AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk; “Siz kendinizi çok aştınız, bunu bizzat kendi  gözlerimle müşahede ediyorum, takip ediyorum”

 

“AFYON TÜRKİYE’NİN YILDIZI OLDU”

        ‘15 Temmuz Demokrasi Zaferi’ konulu konferansa katılmak üzere ilimize gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Afyonkarahisar’dan övgüyle söz etti. Yakından takip ettiği Afyonkarahisar’ın son 10 yılda büyük bir atılım içerisine girdiğini söyleyen AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, “Afyon son 10 yılı aşkın süre içerisinde Türkiye’nin yıldızı dersem şaşırmayın. Siz kendinizi çok aştınız.  Bunu bizzat kendi gözlerimle müşahede ediyorum, takip ediyorum” dedi.

“VEYSEL EROĞLU GİBİ BİR BAKANA SAHİPSİNİZ”

           Afyonkarahisar’ın gelişimi noktasında emeği geçenlere ayrıca teşekkür eden AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk; “Şu anda çok iyisiniz, her anlamda çok iyisiniz. Tabi ki emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederken Sait Açba ağabeyimizin adını anmadan geçmek mümkün değil.  Parlamenter sistem değişiminin neden olması gerektiğinin en güzel fotoğraflarından birisi de yine Afyonkarahisar’da. Bu isimde tabiî ki; Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu. Veysel Eroğlu gibi bir bakanınız var Afyon uçuyor. Saygıdeğer Bakanımız Eroğlu’na, diğer Milletvekillerimize, Valimize, Belediye Başkanımıza, İl Genel Meclisi Başkanımıza, siyasi partilere, sivil toplum örgütlerimize, tüm bürokrat arkadaşlarımıza ve bu gelişimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“AFYON’DA KÜRESEL TERMAL ARAŞTIRMALARI MERKEZİ KURULMALI”

          Afyonkarahisar’da Küresel Termal Araştırmaları Merkezi kurulması gerektiğine dikkat çeken Külünk; “Ankara’da Termal Kongresi adı altında bir toplantı yapıldı, beni de çağırdılar oraya gittim dedim ki kendilerine bu toplantının yapılacağı yer Afyon… Küresel Termal Kongresi her yıl Afyon’da yapılmalı. Afyon’da Küresel Termal Araştırmaları Merkezi kurulmalı. Artık sizin ününüz yukarı çıktı. Sadece gelip konaklanılan yer olmaktan öte, termalden istifade eden bir konaklama ihtiyacından öte, tüm sosyal alanları ki; Burhanettin Başkanıma buradan özellikle teşekkür ediyorum bu konuda adım atmışlar. Sizin keşfedilmemiş bir başka tarafınız daha var. O da eski Afyon…. Ben de burada eski şehri keşfettiğimde ruhen bütünleşmiş bir Afyon’u gördüm. Manasının olduğu, eski sokaklarının olduğu, eserleri ile bakışınızda, sohbet ettiğiniz de bina ile bütünleşmiş bir Afyon gördüm. Aktör sayısını çoğaltması kanaatindeyim. Bana göre bu aktörlerden birisi de futbol, basketbol ve diğer spor dallarında. AFJET Afyonspor’u birinci ligde görmek istiyoruz.  Afyon Türkiye standartlarını zorlayan bir şehir olarak tarihe izini kaydettirmeli” diye konuştu.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 19.02.2017 02:23:04
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 21.02.2017 14:14:44
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
 
İLİŞKİLİ VİDEO
Afyon Türkiye nin Yıldızı Oldu
ŞANSLI ÖĞRENCİLERİ BAŞKAN ÇOBAN BELİRLEDİ
Afyonkarahisar Belediyesi Atıksu Arıtma Birliği tarafından 2013 yılından beri ?Mete ve N
BİLGİSAYAR-TELEVİZYON KAMPANYASI DEVAM EDİYO
     Belediye Başkanı Burhanettin Çoban´ın talimatıyla Afyonkarahisar Belediyesi tarafınd
PAZARCI ESNAFINDAN BAŞKANA BÜYÜK İLGİ
       Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Ataköy Pazaryerinde ziyaret etti.
6
Evlendirme için Gerekli Evraklar
Sosyal Projeler
Organizasyon Şeması
Beni Haberdar Et
Mevzuat
Etkinlik Haberleri
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Stratejik Plan
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Kültürel Yayınlar
Afemek
E-Araç
Web Mail
Bağlantılar
Rehber
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
Site Tasarım Yönetim : Bilgi İşlem Birimi.
K7 |
Rss |
Site Haritası |
Copyright 2015