E-Belediye
Kent Rehberi
Şehir Kameraları
Cenaze Duyuruları
Nöbetçi Eczane
ANASAYFA
AFYONKARAHİSAR
KURUMSAL
PROJELER
HİZMET REHBERİ
E-REHBER
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
ENGLISH
ŞEHİDİMİZ BİR KEZ DAHA RAHMETLE ANILDI
  Geri
Orjinal Resim

ŞEHİDİMİZ BİR KEZ DAHA RAHMETLE ANILDI

        Şehit aileleri ve gazilerin her zaman yanında olan Afyonkarahisar Belediyesi, görev yaptığı Suriye Elbab’da teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan P. Uzm. Onb. Fatih Olcay’ın baba ocağı Çay Karacaören’de mevlid-i şerif programı düzenledi.

       19 Aralık 2016 tarihinde Suriye Elbab’da teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan P. Uzm. Onb. Fatih Olcay’ın baba ocağı Çay Karacaören’de beldesinde mevlid-i şerif okutularak tüm şehitlerimiz için hazırlanan şeref kutuları şehit babalarımıza teslim edildi. Şehidimizin baba ocağı Çay Karacaören’de düzenlenen mevlid-i şerif programında şehidimiz bir kez daha rahmetle anıldı.

                Mevlid-i şerifin ardından, Şehidimizin Babası Ramazan Olcay, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a programın düzenlenmesinden dolayı teşekkür etti. Programa Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Adem Uslu, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Şahin Kılıçaslan, Çay İlçe Kaymakamı Turan Erdoğan, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül, Şehit babaları Zeki Şengül, Ramazan Ak , Ömer Çankaya, Yılmaz Çiçek, İbrahim Esen, Kamil Memiş ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

                KUMARTAŞLI'DAN BAŞKAN ÇOBAN'A TEŞEKKÜR

                Yaklaşık beş yüz kişinin katıldığı mevlid-i şerif programında kısa bir değerlendirme yapan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür etti.

                Başkan Burhanettin Çoban'ın her zaman şehit aileleri ve gazilerin yanında olduğunu belirten Kumartaşlı, "Şehitlerimiz bizlerin bu gün burada rahat yaşayabilmeleri hatta bu duayı edebilmemiz için bizler için canlarını verdiler. Onlar için ne yapsak azdır. Karacaören kahraman bir beldemiz. Geçtiğimiz yıl 3 ay içersinde 3 şehit verdi ve halen görevde yüzlerce genci var. Bizler şehitlerimize layık olmak ailelerimizin acılarını paylaşmak için elimizden geleni yapıyoruz biliyoruz acı çok büyük bitmeyecek ama şahadetin öbür dünyada mükâfatı da çok büyük Peygamber Efendimize şehitlerimiz komşu oldular. Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban'ın destekleriyle son dönemde şehit olan tüm şehitlerimizin mevlit programlarını yaptık. Her şehidimiz için mevlit programları düzenlendi. Programlarda bize destek veren ve yanımızda olan Belediye Başkanımıza tüm şehit aileleri ve gazilerimiz adına teşekkür ediyorum. Kendisi il dışında bir toplantıda olduğu için programa katılamadı. Başkanımız Burhanettin Çoban’ın  emaneti olan ve içersinde kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim ile uğrunda canlarını verdikleri al bayrağımızın bulunduğu şeref kutularını şehit babalarımız Ramazan Olcay, Ramazan Ak ve İbrahim Esen e takdim etmek istiyorum. Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum" dedi.

Şehidimiz P. Uzm. Onb. Fatih Olcay’ın babası Ramazan Olcay ise “Afyonkarahisar  Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a teşekkür ederek Başkanımızdan Allah Razı olsun bu gün şehidimizi andık acımıza ortak oldu”dedi. Yemek ikramının da olduğu program, okunan Yasin-i Şerif ve hatim duasının ardından sona erdi.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 13.02.2017 14:14:01
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
BAŞKAN ÇOBAN KANAL 3´ÜN KONUĞU OLACAK
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal-3´ün canlı yayın konuğu olacak.
KADINANA TÜRBESİ RESTORE EDİLİYOR
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Kadınana Türbesinde restorasyon çalışmaları tüm hızı
TANITIM ATAĞI SÜRÜYOR
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Başkanı
7
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Beni Haberdar Et
Bilgi Edinme
360 Afyon
Organizasyon Şeması
Mevzuat
Frig Vadisi 360
E-Araç
Şehit Gazi Derneği
Afemek
Güneşten Süzülen Damlalar
Hava Durumu
Kalkınma Ajansı
Stratejik Plan
Sosyal Projeler
Etkinlik Haberleri
Kültürel Yayınlar
Site İçi Arama
Rehber
Bağlantılar
Web Mail
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
Site Tasarım Yönetim : Bilgi İşlem Birimi.
K7 |
Rss |
Site Haritası |
Copyright 2015