E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN AFET BÖLGESİ İSKENDERUN´DA
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN AFET BÖLGESİ İSKENDERUN'DA

       Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek yeniden deprem bölgesine giderek Belediyemizce yapılan çalışmaları yerinde inceledi, ekiplerimizi ziyaret etti. Görev bölgemiz Hatay'ın İskenderun ilçesine giden Başkanımız Mehmet Zeybek'e Başkan Yardımcımız Barış Dal ve ilçe Belediye Başkanları eşlik etti.

Zeybek Başkan deprem bölgesine giderek çeşitli temaslarda bulundu. İlk durağı Hatay’ın İskenderun ilçesi oldu. Deprem sonrası bölgeye ulaşarak altyapı, lojistik, aşevi, enerji sağlama, konteyner kent, temizlik gibi hizmetler yapan Belediye ekiplerimiz ile bir araya geldi. Son yapılan destekler ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Afyonkarahisar Belediyesi’nin afet bölgesinde gerçekleştirdiği çalışmaları da yerinde takip ve koordine eden Başkanımız ekiplerine kolaylıklar diledi.

TÜM GÜCÜMÜZ İLE YARALARI SARMAYA DEVAM EDİYORUZ

Sosyal medya hesabından konuya ilişkin açıklama yapan Zeybek Başkan; “Depremin yaşandığı ilçelerden birisi olan İskenderun'da gece gündüz demeden görev yapan mesai arkadaşlarımızı başkanlarımızla birlikte ziyaret ettik. Sıcak yemek, alt yapı ve üst yapı ile kurulumu devam eden konteyner kentte görevli ekiplerimizden bilgiler aldık. Tüm gücümüzle depremin yaralarını sarmaya, vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.

ZEYBEK BAŞKAN KIRIKHAN’DA AK PARTİ TEŞKİLATI İLE BULUŞTU

Afet bölgesinde ikinci ziyaret durağı ise Kırıkhan ilçesi oldu. Burada çalışma yapan AK Parti Afyonkarahisar Teşkilatı ve Güney Belediye Başkanı Erol Karabacak ile buluştu. Yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldı, yapılacak çalışmaların da istişaresi yapıldı. Deprem bölgesinde tüm gücü ile hizmet verildiğini vurgulayan Başkanımız; “Deprem bölgesi Kırıkhan'da çalışmalarını sürdüren AK Parti Afyonkarahisar teşkilatımız ile Güney Belediye Başkanımız Erol Karabacak'ı ziyaret ettik. Yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler alarak görevlerinde başarılar diledik. Yaraları birlikte sarıyoruz.” Diyerek birlik mesajı verdi.

ÖZHASEKİ BAŞKANLIĞINDA KOORDİNASYON TOPLANTISI

Devlet Millet iş birliğinde depremin yaralarını sarmak için Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatları ile Afyonkarahisar Belediyesi tüm gücüyle çalışmalarını sürdürürken sorumlu olduğumuz şehir Hatay’a giden Başkanımız Mehmet Zeybek, AFAD İl Müdürlüğü’nde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki başkanlığında düzenlenen ‘Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

HAYAT NORMALE DÖNENE KADAR ÇALIŞMALAR SÜRECEK

Bölgemizden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve ilçe Belediye Başkanlarının eşlik ettiği toplantıya AK Partili ve Cumhur İttifakı Belediyelerinin Başkanları katıldı. Hayat normale dönene kadar, bölgede bulunan belediyelerin çalışmalara devam edeceği bildirildi. Toplantıda şehrin alt ve üst yapısıyla yeniden ihyası ve inşasına yönelik yapılan çalışmalar ele alındı, yol haritası belirlendi. Devam eden çalışmalar ve bundan sonraki yapılacak çalışmalara ilişkin de görevlendirmeler ve iş bölümü planlaması sunuldu. Afyonkarahisar Belediyesi de Başkanımız Mehmet Zeybek’in önderliğinde sahada çalışmalarını sürdürecek.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 9.3.2023 15:51:09
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 9.3.2023 15:56:45
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
KARŞIYAKA MAHALLESİ İFTAR YEMEĞİ
 Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek hemşehrileri ile iftar sofrasında bir araya gelmeye de
AFYONKARAHİSAR´DA RAMAZAN BİR BAŞKA GÜZEL
Belediyemizin düzenlediği geleneksel Ramazan Etkinlikleri büyük ilgi görüyor. Afyonkarahi
ZEYBEK BAŞKAN HER AKŞAM HEMŞEHRİLERİ İLE İFT
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geleneksel olara
6
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi