E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
KAMUOYUNA DUYURU
  Geri
Orjinal Resim

KAMUOYUNA DUYURU

Son dönemde yurt dışından güdümlü bir şekilde yönetildiği her alanda ortaya çıkan ve ülkemiz açısından tamamen bir Milli Güvenlik meselesi haline gelen, Afyonkarahisar’da karşımıza aday dahi çıkaramayan Cumhuriyet tarihinin en çapsız tüm vizyonları Heykel Belediyeciliğinden ibaret olan CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz’ün Afyonkarahisar’a ve bizlere yönelik mesnetsiz, ahlaksız ve seviyesiz saldırılarını ibretle izlemekteyiz.

İllerimize büyük hizmetler kazandıran AK Belediyecilik vizyonu ile her alanda büyük atılım gerçekleştiren Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Zeybek ve ekibi ile birlikte hem mali açıdan, hem de hizmet kalitesi bakımından doruk noktasına ulaşan Afyonkarahisar Belediyemize yönelik olarak “vizyonsuz” benzetmesi yapma cüretini gösteren CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz’e dönüp şöyle bir aynaya bakmasını tavsiye ederek hadi oradan diyoruz!

Partisinin içerisinde her zaman kavga ve tartışmalarla, aynı zamanda taciz, tecavüz ve yolsuzluk iddiaları ile gündeme gelerek, yerel ve ulusal basında rezil olan bir il başkanının son siyasi çırpınışları olarak yorumladığımız açıklamaları karşısında Yalçın Görgöz’ü akıl ve izana davet ediyoruz.

Afyonkarahisar Belediyemiz, Başkanımız Mehmet Zeybek ve ekibinin öncülüğünde mali yapısı örnek teşkil eden, piyasadaki itibarı yükselen, hizmet çıtasını doruk noktaya taşıyan, yıllardır hayal olarak görülen projeleri bir bir hayata geçiren, tüm Türkiye genelinde yerel yönetimler arasında liderlik konumuna ulaşan, şeffaf, halkın içerisinde ve halkla beraber olan yapısıyla Cumhuriyet tarihinin en parlak dönemlerinden birisini yaşamaktadır.

Yapılan her hizmete karşılık “İstemezük” naraları atarak, şehrimize çakılan her bir çiviye engel olmaya çalışıp, bunu kendi siyasi emellerine tevdi etmeye çalışan CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz ve temsil ettiği güruhun hayal bile edemeyeceği çalışmalar, Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek tarafından gerçekleştirilmektedir.

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Zeybek’in seçmenlerine verdiği tüm sözler fazlasıyla tutulduğu gibi, CHP zihniyetinin aklının ucundan dahi geçmeyecek projeler de hemşehrilerimizin hizmetine sunulmuştur. Görgöz’ün de dahil olduğu CHP zihniyetinin dillerine pelesenk ettikleri Teleferik, Millet Bahçesi, Şehir Kütüphanesi, Uzun Çarşı restorasyonu gibi hayal projeler kısa süre içerisinde hayata geçirilecek, AK Parti kendine inananların yüzünü bir kez daha ak edecektir.

2. Belediye Şehir Çarşısı gibi hassas konularda da hemşehrilerimizle istişare halinde en faydalı sonuçlara ulaşılmaya çalışılmaktadır. Herkes görevini yerine getirecek; Görgöz ve yandaşları hariçten gazel okumaya devam edecek, yapılan her hizmeti fitne-fesat ve bozgunculuk yoluyla durdurmaya çalışacak, biz de hizmet kervanımızı yürüteceğiz.

Siz konuşursunuz, AK BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE BİZ YAPARIZ!

 

                                                            BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 5.12.2022 20:47:22
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih
 
ÇOCUK KOROSU YENİ SESLERİNİ ARIYOR
2019 yılında kurulan Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Türk Sanat Müziği Ç
TÜM EKİPLERİMİZ İLE SAHADAYIZ
Afyonkarahisar Belediyesi, kar yağışının etkili olmaya başladığı andan itibaren ekip ve e
KARAVAN TUTKUNLARI FESTİVALLER ŞEHRİNDE 
Karavan kültürünü benimseyerek doğa ile iç içe yaşamayı tercih edenler ile karavan hayatı
1
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi