E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ATAKÖY MAHALLESİ KÜLTÜR MERKEZİNE KAVUŞUYOR
  Geri
Orjinal Resim

ATAKÖY MAHALLESİ KÜLTÜR MERKEZİNE KAVUŞUYOR

          Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek eser ve hizmet belediyeciliği şiarı ile yeni projeleri Afyonkarahisar'a kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda birbirinden farklı yatırımlara imza atmayı sürdüren Başkanımız Mehmet Zeybek önceliğinde Ataköy Mahallesi yeni bir tesise kavuşuyor.

Belediyemiz tarafından Ataköy Mahallesi'ne yapılacak 500 kişi kapasiteli Kültür Merkezinin temel atma töreni dualarla gerçekleştirildi. Başkanımız Mehmet Zeybek'in ev sahipliğinde yapılan törene; Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş, Murat Öner, Barış Dal, İl Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

KISA SÜREDE HİZMETE AÇILACAK

Ataköy ve çevre mahallelerin de ihtiyacına cevap verecek kapasitede oluşturulan proje kapsamında Ataköy Mahallesi Kültür Merkezinin temel atması dualarla yapıldı. Vatandaşlarımızın sosyal ihtiyaçlarını da karşılayabilecek 800 metrekare alanda tek katlı dizayn edilen merkez, inşa çalışmaları ardından kısa zamanda hizmete sunulacak.

İnşa sahasında katılımcılar ve ekibi ile birlikte yapılan duanın ardından temel atma merasimi gerçekleştiren Başkanımız Mehmet Zeybek, Ataköy Mahallesi'nin öneminden bahsederek Mahalle Muhtarından övgüyle söz etti.  Mahalle Muhtarı Muharrem Özdemir'in çalışkan ve bir o kadar da tuttuğunu koparan bir yapısı olduğuna dikkat çeken Başkanımız; Çok çalışkan tuttuğunu koparan bir muhtarınız var. Bu arazinin tahsisini Milli Emlak'tan aldı. Kültür Merkezi ve Sağlık Ocağı talebini bildirdi, futbol sahası isteği doğrultusunda kulüp kurdu. Böyle istekli çalışkan muhtarlarımız olduğu sürece bizlerde mahallelerimize hizmet etmeye gayret ediyoruz dedi.

SIRADA SAĞLIK OCAĞI VAR

İlerleyen süreçte Sağlık Ocağı inşaatına da başlayacaklarını söyleyen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek; " Kültür Merkezimizin temel atma merasimini gerçekleştirdik. Peşinden Sağlık Ocağı'nın inşaatı başlayacak. Kulüp binası ve futbol sahasını da Spor Toto Genel Müdürlüğü'nden alacağımız destekle mahallemize kazandıracağız.

Yine Ataköy'ümüze geçtiğimiz yıllarda hiçbir mahallede olmadığı şekliyle 52 bin metrekarelik bir alana Şehitler Parkı kazandırdık.  Ataköy'ümüze bundan sonra bu tür yatırımları yapmaya devam edeceğiz" dedi.

YATIRIMLARIMIZI BİR BİR HAYATA GEÇİRİYORUZ

 2019 yılında Belediye Başkanı seçilen arkadaşlarımızla birlikte dünyayı kasıp kavuran ekonomik krizle mücadele ediyoruz. Yatırımlarımızı da buna rağmen aksatmadan yapmaya devam ediyoruz. Tek gayemiz var el birliği gönül birliği ederek Afyonkarahisar'ı daha güzel yaşanılabilir bir şehir haline getirmek. Bu yatırımın da hem ilimize hem mahallelerimize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

DURMAK YOK YOLA DEVAM

Ataköy Mahalle Muhtarı Muharrem Özdemir ise desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve ekibine şükranlarını sundu. Katılımlarından dolayı tüm misafirlere teşekkür eden Muhtar Özdemir; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde durmak yok, yola devam mesajı verdi.

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 17.11.2022 15:12:49
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 17.11.2022 16:46:52
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
YEREL VE ZİNCİR MARKETLERE DENETİM
 Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü, kent genelinde yerel ve zincir marketlere yönelik sürdürdü
KAMUOYUNA DUYURU
ÇANKIRI BELEDİYESİ İLE ´SU KARDEŞLİĞİ´ PROTO
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, ´Dünya Su Kayıpları Günü? nedeniyle Türkiye Belediyele
3
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi