E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN KANLICA MAHALLESİ´Nİ ZİYARET ETTİ
  Geri
Orjinal Resim


ZEYBEK BAŞKAN KANLICA MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

         Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in mahalle ziyaretleri sürüyor. Bu kez ki durak Kanlıca Mahallesi oldu. Muhtar Serhat Tugan ve hemşehrileri tarafından coşku ile karşılanan Başkanımız vatandaşlarla ve çocuklarla buluştu.

Zeybek Başkan’ın Kanlıca Mahallesi ziyaretine Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş, Barış Dal ve birim müdürleri eşlik etti.  Çocukların yoğun ilgisi ile karşılanan Başkanımız onlara çeşitli hediyeler verdi fotoğraf çekindi. Mahallede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında istişarelerde bulunan Başkanımız yerinde incelemeler yaptı. Hemşehrileri ile yakından ilgilenerek talep ve önerileri de dinledi. Tek tek not alarak talimatlar veren Başkanımız mahallenin ihtiyaçlarının yerine getirileceğini belirtti. Vediha Ahmet Kızılkaya Anaokulunu da ziyaret eden Başkanımız öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Mahalle ziyaretlerinde ikinci kez bir araya geldiklerini ifade eden Başkanımız Mehmet Zeybek; “Mahallemizde eksiklikler var mı talepler nelerdir diye ziyarette bulunduk. Geçmiş dönem Muhtarımız vefat etti Serhat Bey muhtar oldu. Kendisine de hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuş olduk. Mahalle sakinlerimizin cami talebi var. Yerinde inceleme yaparak, istekleri not aldık. Kısa zamanda yerine getirerek hizmetlerimizi halkımıza sunacağız. Misafirperverliklerinden dolayı Muhtarımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ise; “Afyon’un en büyük mahallesinde Kanlıca Mahallesindeyiz. Şehrimizin en güzel mahallelerinden bir tanesi. Muhtarımızın ve vatandaşlarımızın mahalleye ilgisi alakası güzel. Talepler istekler alındı. Sayın Başkanımız ihtiyaçları giderecek. Başkanımıza ve hemşehrilerimize, muhtarımıza teşekkür ediyorum. AK Parti yine her zamanki gibi halkın içinde olmaya devam ediyor” diye konuştu.

Mahalle Muhtarı Serhat Tugan’da teşekkürde bulunarak memnuniyetini ifade etti. Tugan,“Başkanımıza, Başkan Yardımcılarımıza, müdürlerimize ve belediye personellerine teşekkür ediyoruz. Kanlıca Mahallesi 101 sokaktan oluşan büyük bir mahalle. Eksikliklerimiz giderildi. 1 yıl içinde Başkanımız bizi kırmadı kısa sürede iki cep park yaptı. Başkanımız sağ olsun taleplerimizi not aldı, yerinde inceledi. Emeklerinize ayaklarınıza sağlık” dedi.

 

HABERİN VİDEOSU İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ  
https://wetransfer.com/downloads/83ba5244f8d65ca257089a1efb08007a20221104125515/62553b


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 4.11.2022 15:46:03
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 10.11.2022 15:33:10
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
KAMUOYUNA DUYURU
ÇANKIRI BELEDİYESİ İLE ´SU KARDEŞLİĞİ´ PROTO
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, ´Dünya Su Kayıpları Günü? nedeniyle Türkiye Belediyele
KÜTÜPHANELER VE YAYIMLAR GENEL MÜDÜRÜ´NDEN Z
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Ge
6
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi