E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
AFYONKARAHİSAR, KAPALI SPOR SALONUNA KAVUŞUYOR
  Geri
Orjinal Resim


AFYONKARAHİSAR, KAPALI SPOR SALONUNA KAVUŞUYOR

          Spora ve sporcuya yaptığı yatırımlarla Türkiye'ye örnek olan Afyonkarahisar Belediyesi, bu alandaki çalışmalarına devam ediyor. Salon sporlarına ev sahipliği yapacak çocuklarımız ve gençlerimizin yurt içi ve yurt dışından sporcularımızın faydalanabileceği çeşitli karşılaşmaların yapılacağı Sahipata Kapalı Spor Salonu'nda ikmal çalışmaları devam ediyor.

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Sahipata Mahallesi'nde yapımına başlanan Kapalı Spor Salonu'nun inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Şehrimizi futbol ve salon sporlarında turnuva ve kamp merkezi haline getirmek için önemli projelere imza atan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Sahipata Mahallesi'ne modern bir Kapalı Spor Salonu kazandıracak.

Antrenman salonları ile birlikte bin 500 seyirci kapasiteli tesis; futsal, voleybol ve hentbol gibi salon sporlarına ev sahipliği yapacak. Tesislerde çok amaçlı kapalı spor salonunun yanı sıra, fitness salonu, antrenman alanları, idari alanlar ve aktivite alanları bulunuyor. Yaklaşık 3 bin 300 metrekare alan üzerine inşa edilen tesis Afyonkarahisar'ın spor turizminde gelişmesi adına önemli bir rol üstleniyor.  Gençlerin birçok spor dalını aynı anda yapmalarını sağlayacak tesis, geleceğin milli sporcularının yetişmesi için bir başlangıç noktası olacak.

Vatandaşların ve bölgenin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek yatırımlarını sürdüren Belediyemiz, vizyon projelerden birini daha hayata geçirmek adına süratle çalışırken Kapalı Spor Salonunun Ekim ayında hizmete alınması hedefleniyor.

"SPORA TAM DESTEK"

İnşa alanına giderek çalışanları ziyaret eden Başkanımız yapılan çalışmaları da yerinde inceledi. Çeşitli spor yatırımları ve etkinlikleri gençlerin hizmetine sunmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını dile getiren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, "Bizim en önemli önceliklerimizden birisi de gençlerimizin spor yaparak geleceğe yürümeleridir. İyi bir vatandaş olma noktasında manevi değer edinebilmelerinin başında spor geliyor. O bakımdan sporu çok önemsiyoruz, halka spor yaptırmayı, gençlere spor yaptırmayı çok önemsiyoruz. Tesisleşme noktasında böyle birçok sporun aynı anda yapılabileceği, farklı faaliyetlerin yapılabileceği salonları hizmete almak için çalışmalar yapıyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığımızla birlikte iş birliği yaparak gençlerin kullanabileceği, sportif açıdan kendilerini geliştirebileceği, spor yapabileceği güzel bir tesisi kısa zamanda faaliyete alacağız. Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun destekleriyle yeniden yapımına başladığımız Sahipata Spor Salon'undaki çalışmaları AK Parti Milletvekilimiz Ali Özkaya ve parti teşkilatımızla birlikte yerinde inceledik. Afyonkarahisar'ımıza şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

 

HABERİN VİDEOSU İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ

https://wetransfer.com/downloads/8dd300b9cfb69a81782a95c7a91a041720220801104752/1ba2b9


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 1.8.2022 13:59:16
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 3.8.2022 14:14:30
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
"GENÇLİK OYUNLARI" KONSER ETKİNLİĞİYLE BAŞLA
  Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Büyük Taaruz´un 100. Yılı etkinlikleri kapsamında
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK TE
  Sanayi ve Teknoloji Bakanı  Mustafa Varank Afyonkarahisar Belediyemizin destekleriyle B
ŞİFA OLSUN, BİRLİK OLSUN, BERABERLİK OLSUN
  Afyonkarahisar Belediyesi tarafından ilimizin abide şahsiyetlerinden Mevlana´nın Torunu
4
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi