E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BASKETBOL TURNUVASI NEFES KESTİ
  Geri
Orjinal Resim

BASKETBOL TURNUVASI NEFES KESTİ

           Her yıl geleneksel halde düzenlenen 3x3 Basketbol Turnuvası bu yıl da Zafer Meydanı'nda yapıldı. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek'in talimatlarıyla, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü Basketbol Federasyonu ve Basketbol İl Temsilciliği destekleriyle düzenlenen 3x3 Basketbol Turnuvası nefes kesti. Zafer Meydanı'nda oluşturulan 2 sahada yapılan mücadeleler, yoğun ilgi gördü.

'Spor şehri Afyonkarahisar' sloganı ile şehrimizde çeşitli etkinlikler düzenleyerek spora ve sporcuya destek vermeye devam eden Belediyemiz bu kez de basketbol severleri ve basketbola gönül veren sporcuları Zafer Meydanında bir araya getirdi. 3x3 Basketbol Turnuvası nefes kesen mücadelelerin yanı sıra renkli görüntülere de sahne oldu. Uşak, Isparta, Kayseri ve Afyonkarahisar olmak üzere farklı illerden gelen takımlar büyük erkekler, genç erkekler, yıldız erkekler, minik erkekler ve yıldız kızlar olmak üzere 5 kategori de mücadele etti. Organizasyonda dereceye giren takımlara düzenlenen törenle çeşitli ödüller verildi. Madalya ve para ödülü takdim töreninde takımlara ödüllerini; Gençlik Spor İl Müdürlüğü Sicil Lisans Şube Müdürü Ali Çizmeci, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Satın Alma Müdürü Fahrettin Kayar, Afyonkarahisar Basketbol İl Temsilcisi Feyzullah Demirkale ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı katıldı.

KARİZMA BASKETBOL ŞHOW GÖSTERİSİ

6 farklı ilden 50 takımın mücadele ettiği turnuva 2 gün sürdü. Eğlence ve sporun bir araya geldiği etkinlikte Karizma Basketbol Show'da sıra dışı gösterilere imza attı. Türkiye'nin tek akrobatik basketbol şov grubu 'Karizma Show' ekibi birbirinden güzel gösteriler sergiledi. Afyonkarahisarlıların büyük bir ilgi ile izlediği gösteriler vatandaşlardan tam not aldı.

GENÇLERİMİZİ SPORLA BULUŞTURMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Belediyemiz Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek'in selamlarını ileterek başladığı konuşmasında gençlere yönelik sportif faaliyetlerin devam edeceğini vurguladı. Çetinaktı; Her sene geleneksel hale gelen 3x3 Basketbol Turnuvası'nın sonuna geldik. Afyonkarahisar olarak turnuvalar ve etkinliklerle doldu dolu bir yaz geçiriyoruz. Nice etkinlikleri yine gençlerimizle buluşturmaya devam edeceğiz. Belediye Başkanımız şehir dışında olduğu için katılamadı, sizlere selamlarını iletti. Tüm sporcularımızı ve federasyon ekibini kutluyor. Bizlerde sizlere teşekkür ediyoruz. Afyonkarahisar'da gençliğimizi sporla buluşturmaya devam edeceğiz. Seneye yeniden görüşmek dileği ile ifadelerini kullandı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN LİNKLERE TIKLAYINIZ

https://wetransfer.com/downloads/9147a42fdbdbab74ff839e22ea3936cd20220725091113/6276ef

https://wetransfer.com/downloads/5bd2a54c3728852efb3971b30ee83c9020220725063422/e40d5f

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 25.7.2022 12:08:41
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 25.7.2022 13:27:46
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
TOGG SANAYİ SİTESİ ESNAFI İLE BULUŞTU
Yerli ve milli gururumuz TOGG, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek tarafından sanayi esnaf
23. AFYONKARAHİSAR CAZ FESTİVALİ BAŞLADI
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından desteklenen Afyonkarahisar Caz Festivali 23. kez şeh
SARAYDÜZÜ KROS VE KONDİSYON KAMP MERKEZİ
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in vizyon projelerinden bir tanesi olan Saraydüzü Kamp
3
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
Kent Rehberi
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2023 Bilgi İşlem Merkezi