E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BELEDİYE İŞİ GÖNÜL İŞİ
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN AFYONKARAHİSAR SOKAKLARINI KARIŞ KARIŞ DOLAŞIYOR

“BELEDİYE İŞİ GÖNÜL İŞİ”

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar sokaklarını karış karış dolaşmaya devam ediyor. Göreve geldiğinden bu yana gönül belediyeciliği ışığında, farkındalık yaratacak yönetim anlayışını ortaya koyan, ayak basmadık mahalle bırakmayan Zeybek Başkan, son ziyaretini Sahipata Mahallesine yaptı.

“ÇOCUKLAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ”

Mahalle ziyaretine AK Parti Milletvekilimiz Ali Özkaya, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş ve Barış Dal, AK Parti İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, Sahipata Mahallesi Muhtarı Doğan Korkmaz ve çok sayıda vatandaş katıldı. Cuma namazı çıkışı vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Zeybek’ e çocukların ilgisi yoğun oldu. Ziyarette kendisine yöneltilen talepleri dinleyen Başkan Zeybek, vatandaşlarımızın istek ve önerilere ilişkin ilgili birim amirlerine talimat verdi.

“ŞEHRİMİZİ BİRLİKTE YÖNETİYORUZ”

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ı ortak akılla yönettiklerini söyledi. Muhtarımızın mahallesinde gösterdiği eksikleri ve talepleri yerinde gördüklerini anlatan Başkanımız “Arkadaşlarımıza gerekli talimatları verdik. Mahallemizdeki eksiklerin en kısa süre içerisinde çözüme kavuşacak. Gönül Belediyeciliği ile yola çıktık. Vatandaşlarımızın ayağına giderek onlarla bire bir yüz yüze sorunlarını dinleyip çözüme kavuşturuyoruz. Seçim öncesi ifade ettiğimiz gibi şehrimizi birlikte yönetiyoruz.

“YERİNDE OTURAN DEĞİL, SAHADA ÇALIŞAN ANLAYIŞLA ÇALIŞIYORUZ”

Hiçbir mahalle arasında ayrım yapmayarak şehrimizin tamamına hizmet etmek için koştuklarını söyleyen Başkanımız Mehmet Zeybek “Belediye işi gönül işi’ sloganıyla hemşehrilerimizle hemhal oluyoruz. Bu hafta Cuma namazımızı ve ekip arkadaşlarımızla Şehitler Camii'nde eda edip, hemşehrilerimizle bir araya geldik. Talep öneri ve isteklerini yerinde alıp, ilgili ekip arkadaşlarımızı görevlendirdik. Yerinde oturan değil, sahada çalışan bir anlayışı Allah'ın izni ve milletimizin desteği ile hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.

“DAHA YAŞANILABİLİR BİR AFYONKARAHİSAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Tespit edilen sorunlara çözüm bulunacağından emin olduğunu söyleyen Muhtar Doğan Korkmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve Milletvekilimiz Ali Özkaya’ya teşekkür etti. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz Ali Özkaya ise “Sahipata Mahallemizle ilgili mahalledeki vatandaşlarımızdan talepleri aldık. Belediye Başkanımız yapılması gereken çalışmalarla ilgili gerekli talimatları verdi. Daha güzel, daha yaşanılabilir bir Afyonkarahisar için hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Haberin videosu için linki TIKLAYIN

https://we.tl/t-IX2PGgc4Zh


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 24.6.2022 15:53:31
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 24.6.2022 15:59:38
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
ZEYBEK BAŞKAN EŞREFPAŞA MAHALLESİ´NDE
Zeybek Başkan, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Eşrefpaşa Mahallesi ziyareti kapsamınd
GASTRO AFYON LEZZET FESTİVALİ TANITIM TOPLAN
Ülkemizin Unesco tescilli üç gastronomi şehrinden biri olan Afyonkarahisar 4. kez Uluslar
MİLLET BAHÇESİNDE İMZALAR TAMAM
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in seçim vaatlerinden olan Millet Bahçesi´nde önemli bi
4
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi