E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN´DAN SİYASİ PARTİLERE İADE-İ ZİYARET
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN'DAN SİYASİ PARTİLERE İADE-İ ZİYARET

           Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ilimizdeki siyasi partilere iade-i ziyaret yaptı. Zeybek Başkan ve beraberindeki heyet, Demokrat Parti İl Başkanlığı, Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığı ve Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti.

İLK ZİYARET DURAĞI DEMOKRAT PARTİSİ İL BAŞKANLIĞI

         Ziyaret durağının ilki Demokrat Parti İl Başkanlığı oldu. Başkanımız Zeybek İl Başkanı Hikmet Bülbül, Merkez İlçe Başkanı Mahmut Tosun ve yönetim kurulu üyelerinin misafiri oldu. Afyonkarahisar hakkında sohbetler yapıldı, gerçekleşen yatırımlar ve etkinlikler ile ilgili bilgiler verildi. Karşılıklı görüş alışverişin yapıldığı ziyarette Zeybek Başkan; “Birlik ve beraberlik içerisinde olmaya ve şehrimiz ortak akılla yönetmeye devam edeceğiz. Her kesimin önerisi ve talebine büyük önem veriyoruz. Bu kadim şehir hepimizin ortak noktası” dedi.

BBP İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

          Başkanımız Mehmet Zeybek’in sonraki ziyaret noktası ise BBP İl Başkanlığı oldu. Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Cemil Çoker, Afyonkarahisar İl Başkanı Veysel Avşar, Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar ve yönetimi ile bir araya gelindi. Başkanımız, kadim şehrimiz için yaptığı çalışmaları aktardı. Zeybek Başkan konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ise “Samimi bir ortamda BBP'li arkadaşlarımıza projelerimizi anlattık. Hep birlikte yapılan istişarelerin çalışmalarımıza büyük önem kattığını söyledik. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

YENİDEN REFAH PARTİSİ’NE ZİYARET

           Siyasi partilere yönelik iade-i ziyaret programı Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı ile sürdü. İl Başkanı Gufran Çetinel ile yönetimi ile buluşan Başkanımız, görevlerinde başarı dileğinde bulundu. Belediyemizin yapmış olduğu yatırımları anlattı. Bu kadim şehir hepimizin diyen Başkanımız Mehmet Zeybek; “Başkan Çetinel ve yönetimine görevlerinde başarılar dileyerek, projelerimizi dile getirdik. Afyonkarahisar’ımızın her bir insanı bizim için değerlidir. Geleceğimizi 7'den 77'ye birlikte inşa etmeye devam edeceğiz. Bu kadim şehir hepimizin.”

ZEYBEK BAŞKAN KIZILAY’I ZİYARET ETTİ

         Yoğun geçen ziyaret ve yatırım programları ardından Başkanımız Mehmet Zeybek, Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Yakın ve yönetim kurulu üyeleri ile de bir araya geldi.

Zeybek Başkan ziyaret ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Ülkemizin önemli mihenk taşlarından birisi olan Kızılay'ımızın Afyonkarahisar Şube Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Yakın ve yönetim kurulu üyelerine iadeyi ziyarette bulunarak, başarılar diledik. Her zaman Kızılay'ımızın yanındayız” ifadelerine yer verdi.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 14.6.2022 10:07:44
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 14.6.2022 10:32:01
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
MERCEDES TUTKUNLARI AFYONKARAHİSAR´DA BULUŞT
  Classic Mercedes tutkunları Afyonkarahisar´da buluştu. Afyonkarahisar Belediyesi´nin k
HALK OYUNLARI BÖLGE YARIŞMALARINA EV SAHİPLİ
BAŞKAN ZEYBEK MİNİBÜS ESNAFIYLA BİR ARAYA GE
  Göreve geldiği günden itibaren program dâhilinde sürekli halkla iç içe olan ve şehir es
2
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi