E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
OLİMPİK YÜZME HAVUZU TADİLATI SÜRÜYOR
  Geri
Orjinal Resim

OLİMPİK YÜZME HAVUZU TADİLATI SÜRÜYOR

          İl Özel İdaresi’nden tahsis aldığımız Olimpik Yüzme Havuzunun Belediyemiz tarafından başlatılan tadilat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Uluslararası Olimpik yüzme yarışmalarına hazır hale getirmek için yapılan çalışmaları Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek yerinde inceledi.

Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun da destek verdiği proje de gelinen son aşama ve yapılan tadilat işlemleri Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek tarafından incelendi. Ekibi ile birlikte inşa sahasında inceleme yapan Zeybek Başkan, “Afyonkarahisar’a yakışır, salon sporlarına ev sahipliği yapacak, 12 ay boyunca kullanılabilecek bir projeyi daha hayata geçireceğiz” dedi.

ZEYBEK BAŞKAN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Zeybek Başkan atıl durumda bulunan alanları yeniden hayata kazandırmaya devam ediyor. Çeşitli nedenlerden dolayı işletilemeyen ve su kaçağı problemi olan Olimpik Yüzme Havuzu ’nu yeniden Afyonkarahisar’ın spor hayatına kazandırıyor. Başkanımızın talimatları ile yapılan teknik inceleme ve raporların sonucunda çalışmalar hız kazandı. Başkanımız Zeybek ve Belediye Başkan Yardımcımız Benol Kaplan Olimpik Yüzme Havuzu binasını ve çalışanlarını ziyaret etti, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Binanın iç ve dış cephe boyasının hangi renk olması gerektiği hakkında Zeybek Başkan çalışanlarla birlikte karar aldı. 

“KISA ZAMANDA HİZMETE ALACAĞIZ”

Saha çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkanımız Zeybek “Spor Şehri Afyonkarahisar” mottosu ile çeşitli projelere imza atmayı sürdürdüklerine dikkat çekerek; “İl Özel İdare tarafından yıllar önce yapılmıştı daha sonra AKÜ’ye devredildi. Ardından atıl durumda bulunmaması yeniden spor yaşamına kazandırılması için Belediye olarak tahsisini biz aldık. Gençlik ve Spor Bakanımız Muharrem Kasapoğlu’na konuyu ilettik ve bizlere destek çıktı. ODTÜ VE İTÜ’den yetkililer geldi inceleme yaptı. Yapılan çalışmalarda sona yaklaşılıyor. Yüzme alanında Türkiye Şampiyonasını burada yapmayı hedefliyoruz. Çalışmalar bittiği zaman salon sporlarına ve pek çok spor branşında 12 ay boyunca şehrimize hizmet edecek bir yapı haline gelecek. Burası yüzme anlamında Afyonkarahisar’a farklı bir değer katacak. Emeği geçen çalışanlarımıza ve ekibime teşekkür ediyorum. Kısa zamanda hizmete alacağız. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ..

https://we.tl/t-aNKdJuWCkH


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 13.6.2022 14:10:55
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 13.6.2022 15:37:01
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
MERCEDES TUTKUNLARI AFYONKARAHİSAR´DA BULUŞT
  Classic Mercedes tutkunları Afyonkarahisar´da buluştu. Afyonkarahisar Belediyesi´nin k
HALK OYUNLARI BÖLGE YARIŞMALARINA EV SAHİPLİ
BAŞKAN ZEYBEK MİNİBÜS ESNAFIYLA BİR ARAYA GE
  Göreve geldiği günden itibaren program dâhilinde sürekli halkla iç içe olan ve şehir es
5
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi