E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
VALİMİZ GÖKMEN ÇİÇEK´E VEDA YEMEĞİ
  Geri
Orjinal Resim

VALİMİZ GÖKMEN ÇİÇEK’E VEDA YEMEĞİ

         Kayseri Valiliğine atanan Valimiz Gökmen Çiçek için İl protokolü, kaymakamlar, Belediye başkanları, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, STK'lar, iş insanları ve çok sayıda davetlinin katılımıyla veda yemeği düzenlendi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Kayseri Valiliğine atanan Valimiz Sayın Gökmen Çiçek için veda yemeği düzenlendi. Yemeğe, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’te eşi Sevim Zeybek Hanımefendi ile birlikte katılım sağladı. Duygusal anların yaşandığı programda protokol üyeleri, Valimiz Gökmen Çiçek'e dair duygu ve düşüncelerini paylaşarak görev süresince şehre kazandırdığı hizmetleri nedeniyle teşekkür ettiler.

Veda programında Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp, Milletvekilleri Mehmet Taytak, İbrahim Yurdunuseven, Ali Özkaya, Veysel Eroğlu konuşma yaparak duygu ve düşüncelerini ifade etti.  

EFSANE VALİMİZ ARTIK AFYONKARAHİSARLI

Programda Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek şehrimiz için özveri ile çalışan Sayın Valimize Belediye Meclisimizin aldığı kararla FAHRİ HEMŞEHRİLİK beratı ve mermerden yapılmış tablo takdim etti. Valimiz Gökmen Çiçek'e güzel şehrimize yaptığı hizmetler için teşekkür ederek, yeni görev yeri Kayseri'de başarı dileğinde bulundu. Açıklama yapan Zeybek Başkan, “Bu il çok valiler gördü. Ama veda ederken böyle bir kalabalık görmedim, duymadım. Afyonkarahisar, bugüne kadar en fazlasını sizinle gördü. Allah sizden razı olsun. Bu kadar kapsamlı yatırım ve hizmeti ne Afyon ne de ilçeleri görmedi. Birlikteliği sağladınız, devletin güler yüzlülüğünü gösterdiniz. Samimiyetle şefkatle davrandınız. İlk geldiğiniz andan itibaren her daim manevi desteğinizi hissettik. Belediye olarak sizlerin huzurunuzda Milletvekillerimize de teşekkür ediyorum. Ayrımız gayrımız yok, tek gayemiz Afyonkarahisar’ı ileriye götürmek. Bu sizler sayesinde sağlandı, minnettarız. Tayin çıkmadan önce Mehmet Özhaseki Bakanımız beni aradı. Gecenin saat 12.30’uydu. “Valimiz nasıl” diye sordu. “Gayet iyi Sayın Bakanım” dedim. “Uyum nasıl” dedi. “Uyum mükemmel” dedim. “Peki iyi akşamlar” dedi kapattı. Ben işkillendim. Tekrar telefon açtım. “Sayın Bakanım hayrola bir sıkıntı mı var, biz valimizden memnunuz, bir Afyonlu kadar kendimizden bir valimiz” dediğimde “Merak etmeyin uzayan kol bizdendir, hayırlı akşamlar” deyip tekrar kapattı. Sabah duyduk ki Sayın Valimiz valiler kararnamesi ile Kayseri’ye vali olarak atanmış.”

ZEYBEK BAŞKAN’DAN ÇİÇEK’E HEMŞEHRİLİK BERATI

“İsteğimiz daha uzun yıllar Afyon’da kalması, hizmetlerinin devam etmesiydi. Biz kendisini hiçbir zaman unutmayacağız. Kendimizden farklı görmeyerek Belediye Meclisimizden aldığımız kararla Fahri hemşehrilik beratı verdik. Sayın Valimiz artık bir Afyonlu, bizim hemşehrimiz. Afyonlular olarak böyle bir değerin şehrimizden ayrılmasından dolayı üzgünüz, kendisi için ise ümitliyiz. Cenab-ı Hak yolunu bahtını açık etsin” diye konuştu. 

"AFYONKARAHİSAR'I KALBİMDE GÖTÜRÜYORUM"

“VEFALI ŞEHİR AFYON”

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ise son konuşmasında en zor anım diyerek söze başladı. Çiçek; “Ben Afyonkarahisar için Gizemli Şehir diyordum. Aslında Afyon için söylenilecek cümle Vefalı Şehir Afyonmuş. Biz bu sevgiyi hak edecek ne yaptık diye soruyordum. Bu kent başka bir kent. Kendisine bir adım gelene adeta koşuyor. Bu kentin inanılmaz bir vefası var. Ben Afyon sevdalısı ağışı olmayayım da ne olayım? Afyonkarahisar’dan ayrıldığım günü hiçbir zaman unutmam çünkü bugün benim evlilik yıl dönümüm. Büyük bir şehre görevlendirilmiş olmaktan dolayı gururluyum. Memlekete hizmet aşkım, bulunduğum her görevde çok fazla çaba sarf ettim. Devlet memuruyuz mutlaka bir tayinimiz olacaktı. Milletvekillerimiz beni hiç incitmedi. Beni yalnız bırakmayan herkesten Allah Razı olsun. Zaferin şehrine hizmet etme onurum bana ölene kadar yeter. Çocuklarım iki gündür ağlıyor. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, hakkınızı helal edin. Afyonkarahisar benim için bir sevda, çünkü ilk göz ağrım yani valilikte ilk görev yerim. İnanın Afyonkarahisar’ı kalbimde götürüyorum” dedi.

AFJET AFYONSPOR’DAN ÇİÇEK’E 03 NUMARALI FORMA

Afjet Afyonspor Kulübü Başkanı Süleyman Karakuş, Yönetim Kurulu üyeleri ve sporcular da Gökmen Çiçek’e hatıralarla veda etti. Başkan Karakuş ve sporcular Valimize Gökmen Çiçek yazılı 03 numaralı Afjet Afyonspor forması hediye etti.

Veda yemeğinde Valimiz Gökmen Çiçek’in görev süresi boyunca Afyonkarahisar’da yaptığı hizmetleri anlatan klip izletilirken, veda türküleri ve şiirler de okundu. Program çekilen aile ve hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

 

HABERİN VİDEOSU İÇİN LİNKE TIKLAYIN

https://we.tl/t-69K9voletA

 

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 18.5.2022 10:41:26
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 18.5.2022 10:50:39
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
MERCEDES TUTKUNLARI AFYONKARAHİSAR´DA BULUŞT
  Classic Mercedes tutkunları Afyonkarahisar´da buluştu. Afyonkarahisar Belediyesi´nin k
HALK OYUNLARI BÖLGE YARIŞMALARINA EV SAHİPLİ
BAŞKAN ZEYBEK MİNİBÜS ESNAFIYLA BİR ARAYA GE
  Göreve geldiği günden itibaren program dâhilinde sürekli halkla iç içe olan ve şehir es
8
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi