E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
MAYIS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
  Geri
Orjinal Resim

MAYIS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

                      Afyonkarahisar Belediye Meclisi, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek başkanlığında toplandı. Şehrimizin gelişimi adına önemli kararların alındığı toplantının açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, alınan kararların hayırlı olmasını temenni etti.

Mayıs ayı Belediye Meclis Toplantısı yapıldı. Tam katılımın sağlandığı toplantıda değerlendirmede bulunan Başkanımız Zeybek, pandemi nedeni ile geride bıraktığımız yıllarda Ramazan ayını buruk geçirdiklerini belirterek bu Ramazan Ayı’nın ise doya doya yaşandığını söyledi. Meclis üyesi Hüseyin Koca olmak üzere kovid nedeniyle hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyen Başkanımız Zeybek, “Bu sene ruhuna uygun bir Ramazan yaşadık. İlk kez Zafer Meydanımızda 30 gün boyunca Ramazan etkinlikleri yaptık. Etkinliklerimize katılan vatandaşlarımız memnuniyetlerini bizlere ifade etti. Bu durum bizleri de ziyadesi ile mutlu etti. Cenabı-ı Hak yeni Ramazan aylarına kavuşmayı bizlere nasip etsin. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun” diye konuştu.

“ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE UZUN ÇARŞI PROJESİ START ALACAK”

       Sezonun açılmasıyla birlikte yoğun bir çalışma temposuna girdiklerini aktaran Zeybek Başkan önümüzdeki günlerde yapılacak çalışmalara ilişkin Belediye Meclis Üyelerini bilgilendirdi. Tek gayemiz daha yaşanılabilir bir Afyonkarahisar için çalışmak diyen Başkanımız Mehmet Zeybek; “Kurumlar ile olan iş birliğimiz oldukça güzel. Önümüzdeki günlerde Uzun Çarşı’nın yeni bir kimliğe kavuşması için çalışmalara başlayacağız. Projede esnaflarla yaptığımız istişareler sonucu yeni düzenlemeler ve yenilikler yaptık. Bu proje ile esnaflarımızın daha rahat ve tarihe uygun yapılarda hizmet vermesi, hemşehrilerimizin ve şehrimize gelen misafirlerimizin kolayca alışveriş yapabilmesini amaçlıyoruz. Şehrimize kazandıracağımız yatırımların ve alacağımız kararların hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Toplantı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in açıklamaları ardından meclis tutanak özetlerinin oylanmasıyla başladı. 36 madde ve gündeme alınacak maddeler tek tek görüşülerek karara bağlandı. Toplantının tamamlanması ardından gelecek oturumun gün ve saati belirlendi. Haziran ayı meclis toplantısının 1 Haziran Çarşamba günü saat 19:00’da yapılması kararlaştırıldı.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 10.5.2022 09:21:33
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 10.5.2022 11:32:53
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
TOGG SANAYİ SİTESİ ESNAFI İLE BULUŞTU
Yerli ve milli gururumuz TOGG, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek tarafından sanayi esnaf
23. AFYONKARAHİSAR CAZ FESTİVALİ BAŞLADI
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından desteklenen Afyonkarahisar Caz Festivali 23. kez şeh
SARAYDÜZÜ KROS VE KONDİSYON KAMP MERKEZİ
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in vizyon projelerinden bir tanesi olan Saraydüzü Kamp
2
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
Kent Rehberi
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2023 Bilgi İşlem Merkezi