E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BAŞKANIMIZ ZEYBEK´TEN HASAN KARAAĞAÇ MAHALLESİ´NE ZİYARET
  Geri
Orjinal Resim

BAŞKANIMIZ ZEYBEK'TEN HASAN KARAAĞAÇ MAHALLESİ'NE ZİYARET

      Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, bu haftaki mahalle ziyaretini Hasan Karaağaç Mahallesine gerçekleştirerek, vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinledi. Başkanımız Mehmet Zeybek her hafta ziyaretler yaparak, vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunmayı sürdürüyor. Ziyarete Başkanımıza AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, birim müdürleri, mahalle sakinleri ve Mahalle Muhtarı Hüseyin Ildız eşlik etti.

TALEPLERİ TEK TEK NOT ALDI

      Mahalle Muhtarı Hüseyin Ildız ile istişare yapan Başkanımız Zeybek ardından mahalle sakinlerinin sesine kulak verdi.  Gerçekleştirilen çalışmalar ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler paylaşan Başkanımız Zeybek, kendisine yöneltilen soruları cevapladı, istekleri tek tek not aldı.

EN KISA SÜREDE ÜÇÜNCÜ TURA GEÇECEĞİZ

     Vatandaşlarımızın taleplerini doğru değerlendirmek ve yerinde çözümü için yakın zamanda mahalle ziyaretlerinde üçüncü tura geçeceklerini aktaran Başkanımız Mahallemizdeki eksikleri tespit ettik. En kısa sürede ikinci turu da tamamlayıp, üçüncü tura başlayacağız. Bizleri yalnız bırakmayan, Afyon'da olduğu sürece her hafta bizlerle birlikte ziyaretlerimize katılan Sayın Vekilimiz İbrahim Yurdunuseven'e, yine her hafta bizlerle olan Merkez İlçe Başkanımız Ziya Çoşkun Karadeniz'e İl Yönetimindeki, ilçe yönetimimizdeki arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Ekip olarak Afyon'u hak ettiği yere getirmeye gayret gösteriyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi. Şehrimizin yarınlarına birlikte karar verdiklerini ifade eden Başkanımız; Vatandaşlarımızı can kulağıyla dinliyor, şehrimizin yarınlarına hemşehrilerimizle beraber karar veriyoruz. Yerinde tespitler ile gerekeni de yapmak için hemen harekete geçiyoruz. Yoğun katılımlarla geçen ziyaretlerimizde fikirlerini ve isteklerini ileten mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. diye konuştu.

YERİNDE TESPİT, YERİNDE MÜDAHALE YERİNDE ÇÖZÜM

          AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven ise hizmetlerden dolayı Başkanımıza teşekkür etti. Belediyemizin hizmetlerinin her mahallede olduğu gibi Hasan Karaağaç Mahallesi'nde de göründüğüne dikkat çeken Milletvekili Yurdunuseven; Sağolsun Belediye Başkanımızla birlikte bu hafta Hasan Karaağaç Mahallesini ziyaret ettik.  Hasan Karaağaç Mahallemiz şehrimizin nadide mahallelerinden bir tanesi.  Belediye Başkanımızın hizmetleri tüm Afyonkarahisar'da olduğu gibi burada da görünüyor. Ziyaretimizde vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinledik, mahallemizin sorunlarına yerinde çözüm aradık. Her zaman söylediğim gibi Belediye Başkanımız, yerinde tespit, yerinde müdahale, yerinde çözüm anlayışıyla gönül Belediyeciliğini tüm Afyonkarahisar'a yaydı. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi. Muhtar Hüseyin Ildız ve mahalle sakinleri ise ziyaretleri nedeni ile Başkanımız Zeybek ve ekibine teşekkür etti.

ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULUNU ZİYARET ETTİLER

          Başkanımız Mehmet Zeybek, Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven ve beraberindeki heyet mahalle ziyaretinin ardından Özerler Özel Eğitim Meslek Okulu'nu geçti. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Zeybek ve Milletvekili Yurdunuseven okul idaresinin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Haberin videosu için TIKLAYINIZ

https://we.tl/t-mK8WNdcArD

 

 

 

 

 

 

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 6.5.2022 15:41:21
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 6.5.2022 15:42:45
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
BELEDİYEMİZDEN GENÇLİK KONSERİ
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek öncülüğünde, Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında kons
BAŞKAN ZEYBEK´TEN 19 MAYIS MESAJI
  Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dol
VALİMİZ GÖKMEN ÇİÇEK´E VEDA YEMEĞİ
Kayseri Valiliğine atanan Valimiz Gökmen Çiçek için İl protokolü, kaymakamlar, Belediye b
4
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi