E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
DİYANET İŞLERİ BAŞKANI PROF. DR. ALİ ERBAŞ´DAN ZİYARET
  Geri
Orjinal Resim

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI PROF. DR. ALİ ERBAŞ’DAN ZİYARET

       Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.Ziyarete AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz Ali Özkaya, Afyonkarahisar Müftüsü Sinan Kazancı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve beraberindeki heyet katıldı. Afyonkarahisar Müftülüğü tarafından yapımı tamamlanarak hizmete alınan Takva Kur’an Kursu’nun açılışını yapmak üzere kentimize gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti. Cuma namazını Hacı Mehmet Sayın Camii’nde kılan Prof. Dr. Ali Erbaş, TDV Kitap Kahve, Diyanet Gençlik Merkezi ve Engelsiz Kur’an Kursunun da açılışını gerçekleştirdi.

“BELEDİYELERİMİZ BÜYÜK DESTEK OLUYOR”

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’i ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş; Belediyelerin kendilerine verdiği destekten söz etti. Diyanet İşleri’nin çalışmalarına yerel yönetimlerin büyük katkı sağladığına dikkat çeken Erbaş; “Bugün kadim şehrimiz Afyonkarahisar’da bir dizi programa katılacağız. Programımız dahilinde hâyır sahibi kardeşimiz tarafından yapımı tamamlanan Hacı Mehmet Sayın Camii'nde Cuma namazımızı idrak edeceğiz.  Afyon'da Kur'an kursu hizmetlerimiz hızla ilerliyor. 4-6 yaş Kur'an kurslarımız bizim için önemli bir proje.  Müftülüğümüzün açmış olduğu yeni bir 4-6 yaş Kur'an kursu var orayı da inşallah ziyaret edeceğiz.  Hocalarımızla, müftülerimizle toplantılar yapacağız.Diyanet hizmetlerini, din hizmetlerini nasıl daha nitelikli hale nasıl getirebiliriz, müftülerimiz de bu konuyu istişare edeceğiz.Cenab-ı Hak yapacağımız bu faaliyetlerimizi hayırlı eylesin, hayırlara vesile eylesin. Bu vesileyle Belediye Başkanımızı makamında ziyaret ettik. Çünkü bizim hizmetlerimize en fazla katkı sunan, çeşitli zamanlarda bizlere destek olan en önemli kurumlarımız yerel yönetimlerimiz ve başkanlarımız. Bu vesileyle Afyonkarahisar’da çalışmalarımıza destek olan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür ediyorum” dedi.   

“MÜFTÜLÜĞÜMÜZÜN HER ZAMAN YANINDAYIZ AYRIMIZ GAYRIMIZ YOK”

      Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ise Afyonkarahisar Belediyesi olarak İl Müftülüğümüzle her zaman iş birliği halinde çalıştıklarını söyledi.Şehrimizin gelişmi adına el birliği ile çalıştıklarına dikkat çeken Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, “Bir dizi açılış gerçekleştirmek üzere şehrimize teşrif ettiniz. Bu esnada bizi de onurlandırdığınız için ayrıca çok teşekkür ediyoruz. Sayın vekillerimizin kıymetli destekleriyle Afyon’a yapılması gereken ne varsa el ele vererek şehrimize eserler kazandırmaya çalışıyoruz. Müftülüğümüz ve diyanetimiz ne isterlerse her zaman Belediye olarak imkanlarımız dahilinde yanlarınızdayız. Ayrımız gayrımız yok.

Gençlerimizin manevi duygularını da pekişmesinde bir nebze olsun kendilerine yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bizlere…Sizleri aramızda görmekten Afyon'da ağırlamaktan son derece mutluyuz tekrar hoş geldiniz” dedi. Konuşmaların ardından ziyaretin anısına Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’a çeşitli hediyeler takdim etti.

Haberin videosu için linki TIKLAYIN

https://we.tl/t-SZd4bMuscz


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 11.3.2022 14:44:26
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 6.4.2022 11:59:42
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
MERCEDES TUTKUNLARI AFYONKARAHİSAR´DA BULUŞT
  Classic Mercedes tutkunları Afyonkarahisar´da buluştu. Afyonkarahisar Belediyesi´nin k
HALK OYUNLARI BÖLGE YARIŞMALARINA EV SAHİPLİ
BAŞKAN ZEYBEK MİNİBÜS ESNAFIYLA BİR ARAYA GE
  Göreve geldiği günden itibaren program dâhilinde sürekli halkla iç içe olan ve şehir es
4
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi